I етап олімпіад - 31 Жовтня 2016 - Ратнівська гімназія
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 11.12.2016, 01:20

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 3
Статистика
Головна » 2016 » Жовтень » 31 » I етап олімпіад
13:32
I етап олімпіад

Вітаємо переможців I-го(шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін, що проходив з 17.10 по 25.10.2016 р.

№ п/п

Предмет

К-сть учасників

Клас

Прізвище та ім’я переможців

К-сть балів

ПІБ вчителя

  1.  

Укр. мова

8

7

Дордюк Станіслава

17

Мажула С.П.

5

8

Харлампович Софія

28

Лук’янюк Г. А.

6

9

Гурич Вікторія

38

Півень О.М.

4

10

Тусюк Ірина

23,5

Глущук І. Ф.

4

11

Михайлевська Тамара

39

Глущук І. Ф.

  1.  

Англ. мова

4

7

Дордюк Станіслава

53

Ткачук Л.В.

8

8

Штик Єлизавета

46

Пінкевич А.В.

12

9

Лукашук Юлія

71

Бохенська Е.Ю.

11

10

Тусюк Ірина

61

Бохенська Е.Ю.

5

11

Корнелюк Ірина

77

Пінкевич А.В.

  1.  

Інформатика

3

8

Ваконюк Максим

14

Ковч О.В.

4

9

Динчук Василь

16

Гончарова Т.Ф.

  1.  

Інформаційні технології

4

9

Динчук Василь

13

Гончарова Т.Ф.

3

10

Горнік Василь

15

Ковч О.В.

7

11

Федорук Дмитро

16

Гончарова Т.Ф.

  1.  

Астрономія

2

10

Штик Анастасія

28

Шинкарук Я.В.

4

11

Федорук Дмитро

31

Шинкарук Я.В.

  1.  

Екологія

3

10

Михайлевська Тамара

50

Жолоб О.О.

  1.  

Математика

19

5

Мартинюк Катерина

24

Семенчук Л.І.

16

6

Лещук Михайло

10

Сопронюк В.П.

10

7

Матвіюк Роман

22

Лупійчук Г.Г.

5

8

Ваконюк Максим

19

Сілянкова Т.А.

7

9

Гурич Вікторія

15

Кіпень Н.П.

6

10

Тусюк Ірина

12

Кіпень Н.П.

6

11

Федорук Дмитро

23

Лупійчук Г.Г.

  1.  

Фізика

5

7

Дордюк Станіслава

18

Шинкарук Я.В.

5

8

Ваконюк Максим

17

Півень Ю.М.

5

9

Сілік Артем

19

Півень Ю.М.

5

10

Тусюк Ірина

17

Шинкарук Я.В.

5

11

Федорук Дмитро

20

Шинкарук Я.В.

  1.  

Хімія

6

8

Штик Єлизавета

24

Козел Ю. П.

5

9

Супрунюк Анна

24,5

Козел Ю. П.

3

10

Середюк Оксана

18

Козел Ю. П.

5

11

Ліпич Денис

30

Козел Ю. П.

  1.  

Біологія

6

8

Дейнека Анна

30

Степанець Г.І.

7

10

Штик Анастасія

35

Шоломицька Т.А.

5

11

Романюк Анастасія

32

Шоломицька Т.А.

  1.  

Історія

4

8

Сорока Юлія

12

Михалевич В.А.

5

9

Гурич Вікторія

29

Хомік Л.І.

3

10

Заліпа Павло

16

Борзовець В.М.

5

11

Романюк Анастасія

18

Борзовець В.М.

  1.  

Географія

6

7

Михалевич Надія

19

Миронюк К.П.

8

8

Ваконюк Максим

14

Кошелюк М.В.

6

9

Гурич Вікторія

22

Кошелюк М.В.

7

10

Маєвський Віктор

18

Миронюк К.П.

5

11

Чернецька Анастасія

23

Кошелюк М.В.

  1.  

Економіка

7

11

Ліпич Денис

30

Степанець Г.І.

  1.  

Правознавство

4

9

Гурич Вікторія

30

Борзовець В.М.

4

10

Юхим Юлія

34

Борзовець В.М.

4

11

Михайлевська Тамара

37

Борзовець В.М.

  1.  

Трудове навчання

10

9

Глушко Василь

50

Юхимчук О.С.

8

9

Гумена Богдана

48

Дарчик Н.П.

16

11

Середюк Богдан

60

Юхимчук О.С.

  1.  

Російська мова та зарубіжна література

6

8

Харлампович Софія

37

Штик С.І.

3

9

Гурич Вікторія

35

Тимощенко Л.Л.

3

10

Середюк Оксана

33,5

Власюк К.П.

3

11

Михайлевська Тамара

35,5

Власюк К.П.

Бажаємо перемог у районних олімпіадах!

Переглядів: 42 | Додав: Олександр | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2016
    Конструктор сайтів - uCoz