Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 15.11.2018, 12:18

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика
Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Графік індивідуальних зустрічей з батьками вчителів української мови та літератури, іноземної мови зарубіжної літератури
12:59
Графік індивідуальних зустрічей з батьками вчителів української мови та літератури, іноземної мови зарубіжної літератури

Вчителі української мови та літератури, англійської, німецької, польської мов та зарубіжної літератури

п/п

Прізвище ім’я по батькові вчителя

Клас

День тижня

Час

кімнати

  1.  

Власюк Катерина Павлівна

5-А,Б,В, 6-А, 8-В

Щоденно

14.20-16.30

Каб. директора

  1.  

Тимощенко Любов Леонідівна

7-Б,В, 9-А,Б,В, 11-А,Б

І пятниця

10.15-11.15

Учительська

  1.  

Штик Світлана Іванівна

6-Б,В, 7-А, 8-А,Б, 10-А,Б

ІІ середа

11.20-12.20

Учительська

(старий корпус)

  1.  

Корінчук Алла Іванівна

8-А,В, 9-Б, 11-А

ІІІ середа

12.30-13.30

Учительська

  1.  

Мажула Світлана Петрівна

6-А, 7-Б,В, 9-А

ІІ пятниця

13.20-14.15

Учительська

  1.  

Лук’янюк Галина Адамівна

6-Б, 7-А, 8-Б, 10-А

І пятниця

11.25-12.20

Учительська

  1.  

Глущук Ірина Федорівна

5-Б,В, 6-Б

ІІ вівторок

13.15-14.10

Учительська

(старий корпус)

  1.  

Півень Олеся Михайлівна

6-В, 8-А, 9-В, 11-Б

І пятниця

12.25-13.20

Учительська

  1.  

Тарасюк Алла Василівна

5-А, 10-Б

І четвер

10.20-11.20

Учительська

(старий корпус)

  1.  

Ткачук Ліля Василівна

5-А,Б, 6-А, 7-А, 8-В, 9-А

І понеділок

11.20-12.20

26

  1.  

Бохенська Елла Юріївна

1-А,Б, 5-А,Б, 11-А,Б

І вівторок

09.15-10.15

26

  1.  

Пінкевич Алла Вікторівна

4-А,Б, 6-Б, 8-А, 9-Б, 10-А

І четвер

15.30-16.30

Учительська

13.

Герасимук Тетяна Вадимівна

2-В, 5-В, 6-А, 7-Б,В, 8-В

І понеділок

12.30-13.30

Учительська

(старий корпус)

14.

Данилюк Юлія Іванівна

1-В, 2-А,Б,В, 4-В

ІІ четвер

10.20-11.20

Учительська

15.

Романик Наталія Вікторівна

2-В, 6-В

І середа

09.20-10.20

Учительська

(старий корпус)

16.

Лавренюк Галина Василівна

8-Б, 9-В, 10-Б

І четвер

09.20-10.20

Учительська

17.

Михайлевська Катерина Ігорівна

1-В, 3-А,Б,В

І понеділок

12.25-13.25

Учительська

(старий корпус)

18.

Лавренюк Алла Петрівна

5-В

ІV четвер

12.25-13.25

Учительська

(старий корпус)

 

Переглядів: 15 | Додав: ninichukz1987 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2018
    Конструктор сайтів - uCoz