Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 13.11.2019, 09:43

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика
Головна » 2019 » Жовтень » 11 » Графік індивідуальних зустрічей з батьками учнів вчителів української мови та літератури, англійської, німецької, польської мов
17:20
Графік індивідуальних зустрічей з батьками учнів вчителів української мови та літератури, англійської, німецької, польської мов

Вчителі української мови та літератури, англійської, німецької, польської мов та зарубіжної літератури

№ п/п

Прізвище ім’я по батькові вчителя

Клас

День тижня

Час

№ кімнати

  1.  

Власюк Катерина Павлівна

6-А,Б, 7-А, 9-В

Щоденно

15.00-16.00

Каб. директора

  1.  

Тимощенко Любов Леонідівна

5-А,Б,В, 6-В, 8-Б,В, 10-А,Б

І середа

11.15-12.10

Учительська

(новий корпус)

  1.  

Штик Світлана Іванівна

7-Б,В, 8-А, 9-А,Б, 11-А,Б

ІІ середа

09.20-10.20

Учительська

(старий корпус)

  1.  

Корінчук Алла Іванівна

6-В, 8-В, 10-Б

ІІІ вівторок

14.15-15.00

Учительська

(новий корпус)

  1.  

Мажула Світлана Петрівна

5-В, 7-А, 8-В, 10-А

І вівторок

11.15-12.10

Учительська

(новий корпус)

  1.  

Лук’янюк Галина Адамівна

7-Б, 8-А,Б, 9-Б, 11-А

І середа

10.15-11.10

Учительська

(новий корпус)

  1.  

Глущук Ірина Федорівна

5-Б, 6-Б, 7-Б

І середа

13.15-14.05

Учительська

(новий корпус)

  1.  

Півень Олеся Михайлівна

5-А, 7-В, 9-А

І вівторок

11.25-12.10

Учительська

  1.  

Тарасюк Алла Василівна

6-А, 11-Б

І середа

09.20-10.20

Учительська

(старий корпус)

  1.  

Ткачук Ліля Василівна

6-А,Б, 7-А, 8-А, 9-В, 10-А

І понеділок

13.20-14.20

26

  1.  

Бохенська Елла Юріївна

1-А,Б,Г, 2-А,Б, 4-А, 6-А,Б

І пятниця

12.20-13.10

Учительська

(старий корпус)

  1.  

Пінкевич Алла Вікторівна

5-А,Б, 7-Б, 9-А, 10-Б, 11-А

ІІ вівторок

09.20-10.20

Учительська

(новий корпус)

13.

Герасимук Тетяна Вадимівна

1-Г, 2-А,Б, 3-В, 6-В, 7-А, 8-Б,В, 9-В

І вівторок

13.15-14.10

Учительська

(старий корпус)

14.

Данилюк Юлія Іванівна

1-В, 2-В, 3-А,В, 4-Б,В, 5-В

ІІ четвер

10.15-11.10

Учительська

15.

Романик Наталія Вікторівна

1-В, 2-В, 3-В, 7-В

ІІІ середа

12.20-13.10

Учительська

(старий корпус)

16.

Лавренюк Галина Василівна

5-А,Б, 9-Б, 11-Б

І пятниця

11.15-12.10

Учительська

17.

Лавренюк Алла Петрівна

5-А,В, 6-В

ІV четвер

09.25-10.15

Учительська

(старий корпус)

 

Переглядів: 24 | Додав: ninichukz1987 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2019
    Конструктор сайтів - uCoz