Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22.09.2017, 14:42

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

Заходи

        Агресія - крок до насильства

     28.02.2017р. соціальним педагогом Дмитрук Світланою Віталіївною проведено заняття з елементами тренінгу "Агресія - крок до насильства", спрямоване на формування навичок правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвивиток мовлення учнів, елементів логічного мислення; виховання толерантності у ставленні до людей. В занятті взяли участь учні, 6-А, 6-Б, 6-В  класів.

 

Профорієнтаційна гра "Твої професійні рішення"

 09.12.2016 року в школі проведено профорієнтаційний квест для учнів 11-их класів, організований соціально-психологічною службою (практичним психологом Юрчик Т.В. та соціальним педагогом Дмитрук С.В.) спільно зі спеціалістом Центру зайнятості Захарчук Л.І. Гра сприяла розширенню уявлення школярів про професії та спеціальності, які є актульними та будуть затребувані на ринку праці, дозволила зрозуміти механізм взаємодії "освіта"-"робота"-"побутові витрати"-"відпочинок", відпрацювати навички самостійного прийняття рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заняття з елементами тренінгу "Способи вирішення конфліктів"

07.12.2016 року соціальним педагогом Дмитрук С.В. проведено тренінгове заняття для учнів 7-их класів, спрямоване на згуртування учнівського колективу та відпрацювання навичок ефективного вирішення конфліктних ситуацій.

Школа позитивних змін

   11 листопада 2016 року соціальним педагогом  Дмитрук С.В. та педагогом-організатор Лях І. М. розпочато програму тренінгових занять «Школа позитивних змін», яка спрямована на організацію корекційної та просвітницько-профілактичної роботи, формування стереотипів позитивної поведінки.  До участі в тренінговому занятті залучено учнів, які є формальними та неформальними лідерами  класних колективів.

   Враховуючи той факт, що на даний час відбувається знівелювання моральних принципів, знецінення таких понять як «добро», «підтримка», «людяність», вищевказані просвітницько-профілактичні заняття сприятимуть донесенню важливості цих цінностей через дітей, які мають авторитет у своїх мікрогрупах.

 

Заняття з елементами тренінгу "Вчимося дружбу цінувати"

          В квітні 2016 року соціальним педагогом Дмитрук С.В. проведено  ряд тренінгових занять серед учнів початкових класів, які були спрямовані на формування в учнів толерантного ставлення до оточуючих, формування навичок толерантеої взаємодії, ефективних шляхів вирішення конфліктних ситуацій.

Заняття з елементами тренінгу "Що впливає на наше здоров'я", "Вплив телебачення, комп'ютера і мобільного телефону на організм людини"

В квітні 2016 року проведено тренінгові заняття серед учнів початкових та середніх класів спрямовані на профілактику негативних звичок та формування  навичок здорового способу життя.

Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2017
    Конструктор сайтів - uCoz