Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 26.09.2020, 10:58

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

Корекційний та просвітницько-профілактичний напрям роботи соціально-психологічної служби

    1 грудня - Міжнародний день толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих. Протягом дня проводилися заходи, спрямовані на поглиблення знань учнів  про ВІЛ/СНІД, формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей, ознайомлення з сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІД у світі та в Україні, формування розуміння шляхів запобігання розповсюдженню ВІЛ. Соціально-психологічною службою спільно з педагогом-організатором організовано акцію "Зупинимо СНІД разом". Практичний психолог та соціальний педагог  проводили тренінгові заняття із учнями старших класів на теми "Профілактика та запобігання поширенню ВІЛ-інфекції", "Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей".  Учням 10-А класу надано теоретичні відомості та рекомендації у вигляді інформаційних буклетів. 

 

 

 

  30.11.17р.  на базі школи відбувся семінар-практикум вчителів-логопедів району «Розвиток фонематичного сприймання та уваги в учнів початкових класів». Практичний психолог, Мицюк Н.С., поділилася досвідом щодо психологічних аспектів роботи з дітьми з порушеннями мовлення, а також презентувала добірку дидактичних матеріалів, спрямованих на розвиток пізнавальної сфери учнів початкових класів із ФФНМ.

 

 

 

 

 

 

 

   Протягом листопада соціально-психологічною службою проводились тренінгові заняття, спрямовані на формування в учнів правової культури, свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків, профілактику  булінгу та насильства. 

 

Екскурсія до Центру зайнятості

16 листопада працівниками соціально-психологічної служби НВК (Дмитрук С.В, Мицюк Н.С.) було організовано екскурсію учнів 9-Б класу в Ратнівський районний центр зайнятості. Працівники служби розповіли дітям про послуги Центру, надали інформацію про навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації та вільні вакансії на ринку праці. 

 

  Під час осінніх канікул соціально-психологічною службою (соціальним педагогом Дмитрук С.В. та практичним психологом Мицюк Н.С.) проведено прсвітницько-профілактичні заходи з вчителями:

01.11.2017 - тренінг "Крокуємо до педагогічної майстерності"

03.11.2017 - заняття з елементами тренінгу "Конфлікт - норма життя"

       

Агресія - крок до насильства

     28.02.2017р. соціальним педагогом Дмитрук Світланою Віталіївною проведено заняття з елементами тренінгу "Агресія - крок до насильства", спрямоване на формування навичок правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвивиток мовлення учнів, елементів логічного мислення; виховання толерантності у ставленні до людей. В занятті взяли участь учні, 6-А, 6-Б, 6-В  класів.

 

Профорієнтаційна гра "Твої професійні рішення"

 09.12.2016 року в школі проведено профорієнтаційний квест для учнів 11-их класів, організований соціально-психологічною службою (практичним психологом Юрчик Т.В. та соціальним педагогом Дмитрук С.В.) спільно зі спеціалістом Центру зайнятості Захарчук Л.І. Гра сприяла розширенню уявлення школярів про професії та спеціальності, які є актульними та будуть затребувані на ринку праці, дозволила зрозуміти механізм взаємодії "освіта"-"робота"-"побутові витрати"-"відпочинок", відпрацювати навички самостійного прийняття рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заняття з елементами тренінгу "Способи вирішення конфліктів"

07.12.2016 року соціальним педагогом Дмитрук С.В. проведено тренінгове заняття для учнів 7-их класів, спрямоване на згуртування учнівського колективу та відпрацювання навичок ефективного вирішення конфліктних ситуацій.

Школа позитивних змін

   11 листопада 2016 року соціальним педагогом  Дмитрук С.В. та педагогом-організатор Лях І. М. розпочато програму тренінгових занять «Школа позитивних змін», яка спрямована на організацію корекційної та просвітницько-профілактичної роботи, формування стереотипів позитивної поведінки.  До участі в тренінговому занятті залучено учнів, які є формальними та неформальними лідерами  класних колективів.

   Враховуючи той факт, що на даний час відбувається знівелювання моральних принципів, знецінення таких понять як «добро», «підтримка», «людяність», вищевказані просвітницько-профілактичні заняття сприятимуть донесенню важливості цих цінностей через дітей, які мають авторитет у своїх мікрогрупах.

Заняття з елементами тренінгу "Вчимося дружбу цінувати"

          В квітні 2016 року соціальним педагогом Дмитрук С.В. проведено  ряд тренінгових занять серед учнів початкових класів, які були спрямовані на формування в учнів толерантного ставлення до оточуючих, формування навичок толерантеої взаємодії, ефективних шляхів вирішення конфліктних ситуацій.

Заняття з елементами тренінгу "Що впливає на наше здоров'я", "Вплив телебачення, комп'ютера і мобільного телефону на організм людини"

В квітні 2016 року проведено тренінгові заняття серед учнів початкових та середніх класів спрямовані на профілактику негативних звичок та формування  навичок здорового способу життя.

Державна служба якості освіти України
Державна служба якості освіти УкраїниДержавна служба якості освіти України
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2020
    Конструктор сайтів - uCoz