Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 26.09.2020, 10:42

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

вчителі іноземної мови

 

Кафедра складається

з 7 педагогів, із них:

Спеціалістів вищої   категорії – 3

Спеціалістів І категорії – 1

Спеціалістів ІІ категорії - 1

Спеціалістів - 2

 

27.08.2020 відбулося засідання МК на якому обговорили методичні рекомендаціїі МОН України щодо викладання іноземної мови в новому н/р. (Пінкевич А.В.)

 Іншомовна освіта в третьому класі (Бохенська Е.Ю.)

Схвалили план роботи МК на 2020-2021н/рік (члени МК)

Керівник МК Пінкевич А.В.

 

21.12.2019 проведено засідання МК. Обговорили тему: "Clil як один із шляхів успішного уроку" (Л.Ткачук). Інклюзивне навчання іноземної мови в середній школі (Ю.Данилюк). Розглянули поточні питання щодо щляхів мотивації навчального процесу і позакласної роботи. Керівник МК А. Пінкевич.

 

Звіт роботи МК вчителів іноземної мови за 2019-2020 н.р.

Звіт роботи МК вчителів іноземної мови 2018-2019

Звіт МО за 2017-2018 н.р.

Вчителі кафедри взяли участь у тренінгах проекту «Вчителі англійської мови - агенти змін»,  який проводився Британською Радою в Україні та громадською організацією ‘GoGlobal’ спільно з МОН України.

Керівник, вчитель-методист  Бохенська Е.Ю., вручила сертифікати, що засвідчують участь у проекті.

18 квітня 2017 відбулася шкільна науково-теоретична конференція Перші кроки до науки”.

Нашу кафедру представляли Корнелюк Ірина 11А клас,( вчитель Пінкевич А.В.), Тусюк Ірина 10А (вчитель Бохенська Е. Ю.), Карпук О. (10 А клас), вчитель Ткачук Л.В.

Юних науковців нагороджено дипломами.

Вітаємо переможців І етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови серед учнів 7-11 класів, який відбувся 21.10.2016 

 

Прізвище та

ім’я учня/учениці

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Дордюк  Станіслава

7-А

Ткачук Л.В.

2

Штик Єлизавета

8-А

Пінкевич А.В.

3

Лукашук Юлія

9-Б

Бохенська Е.Ю.

4

Тусюк Ірина                

10-А

Бохенська Е.Ю.

5

Корнелюк Ірина         

11-А

Пінкевич А.В.

Підсумок роботи методичного об’єднання вчителів кафедри іноземних мов

Голова МО Пінкевич А. В. (2015-2016)

 

Аналіз роботи  методичного об'єднання показує,  що вчителі кафедри іноземних мов забезпечують формування комунікативної компетенції,  яка є основною метою вивчення іноземної мови в школі. В процесі здійснення цієї головної мети реалізуються виховна, освітня і розвиваюча цілі. Комунікативний підхід має на увазі навчання спілкуванню і формуванню здібності до міжкультурної взаємодії.

Упродовж 2015/2016 н.р. шкільне методичне об'єднання працювало над науково-методичною проблемою: «Використання інноваційних педагогічних технологій на уроках іноземної мови». В процесі реалізації даної  проблеми,  МО працювало над такими темами, як формування комунікативної компетентності через групові форми роботи на уроках іноземної мови, формування лексико-граматичної компетентності учнів з використанням ІКТ, інтегрований урок як засіб формування ключових компетенцій, навчання усного мовлення учнів молодших класів на початковому рівні, основні психолінгвістичні умови навчання англійської мови, удосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження компетентнісного підходу до навчання  на основі нових педагогічних технологій.

Постійно члени МО вдосконалюють свій професійний рівень і педагогічну майстерність. Активну участь беруть у методичних засіданнях та майстер класах, шкільних, районних і обласних семінарах,  вебінарах, проводять і відвідують відкриті уроки колег. В цьому навчальному році проводився шкільний конкурс «Учитель року -2016». Відкриті уроки проводили Пінкевич А.В., Ткачук Л.В., Герасимук Т.В. Лауреатом районного конкурсу «Учитель року -2016»  в номінації «Англійська мова» стала Пінкевич А.В., нагороджена грамотою відділу освіти Ратнівської райдержадміністрації.

Вчителі Бохенська Е. Ю., Пінкевич А.В., Кушнерук С. М. брали участь у вебінарах, проведених видавництвом Macmillan і отримали відповідні сертифікати.

Вчителі активно працювали над розвитком творчого потенціалу учнів на протязі навчального року. Підготовка і проведення шкільних олімпіад з англійської і німецької мов, підготовка учнів до державної атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови. Особливо хочеться відмітити роботу з обдарованими дітьми. Кожного року учні 8-11 класів займають призові місця на районній олімпіаді з англійської мови.

В цьому році призерами  районної олімпіади стали Тусюк Ірина 9А (вчитель   Бохенська Е. Ю.), Корнелюк Ірина 10А (вчитель Пінкевич А.В.), Панасюк Юлія 11 А, (вчитель Бохенська Е. Ю.). 

Корнелюк Ірина зайняла  IIІ місце на обласній олімпіаді, (вчитель Пінкевич А.В.),

Тусюк Ірина      

Панасюк Юлія - учасники обласної олімпіади (вчитель Бохенська Е. Ю.).        

Учні нашої школи щорічно беруть участь в позапрограмових всеукраїнських лінгвістичних конкурсах. В конкурсі «Гринвіч»  два срібні  сертифікати і подарунки отримали  учні  8Б класу (вчитель Бохенська Е.Ю.). Решта учнів отримали сертифікати учасників і сувеніри.

Корнелюк І. (10 А клас)  брала участь у міжнародному конкурсі «Програма обміну майбутніх лідерів»  (FLEX). Ірина стала півфіналістом, показавши досить високий рівень знання англійської мови.  (Вчитель Пінкевич А.В.). В Інтернет олімпіаді “Olympus” отримала диплом ІІ ступеня Корнелюк І. (10 А клас)  і Чернецька А. (10 А клас)  вчитель Пінкевич А.В. . Диплом ІІІ ступеня отримала Тусюк І. (9 А клас)  вчитель Бохенська Е.Ю. В Інтернет олімпіаді з німецької мови «Що ти знаєш про Німеччину?» були залучені учні 9А класу Тусюк І. і Горнік В., 10А класу Корнелюк І., Коваль А., які отримали від Гете інституту дипломи, а вчитель Ткачук Л. В. отримала грамоту.

Кожного року знавці англійської і німецької мов захищають свої наукові роботи на загальношкільній науково – практичній конференції «Перші кроки до науки». Тусюк І. (9 А клас)  вчитель Бохенська Е.Ю., Корнелюк Ірина (10А клас) вчитель Пінкевич А.В, Горнік В., Карпук О.     (9 А клас), вчитель Ткачук Л.В. Юних науковців нагороджено дипломами.

Удосконалюючи навчальний процес, ми не забуваємо і про  позакласну роботу в школі.

2016 рік Указом Президента України оголошено «Роком англійської мови в Україні». Вчитель - методист Бохенська Е.Ю. оформила куточок, де можна ознайомитися з традиціями і звичаями країни, мову якої ми вивчаємо. Провела виховний захід «Перегук геніїв» (8 Б клас, німецька мова).

Члени кафедри взяли участь у проведенні та організації виховного заходу «День Шекспіра». Учні середніх та  старших класів підготували і декламували сонети. (Керівник Бохенська Е.Ю.)

                                                                       

Продовжує працювати шкільний Євроклуб ‘EUROLIFE’.(керівник Ткачук Л.В.). Учні ознайомлюються з святами і традиціями країн Європи. Проведено вікторину «Євроквіз» (6А клас) до Дня Європи, віртуальну подорож «Святкування Дня Святого Миколая у країнах Європи».

Вчитель Бохенська Е.Ю. - учасник проекту «Вчителі англійської мови - агенти змін». Тренінг проходив м. Луцьк. З вчителями нашої кафедри було проведено майстер класи, відкриті уроки.

                                                                                       

 Конспекти уроків, фото, відеоматеріали вчитель-методист відправила в Британську Раду в Україні.

Вчителі іноземної мови взяли участь у проекті “Go Global – Go Camps”. В результаті перемоги на базі нашої школи організовано літній мовний табір. Літні мовні табори є ефективною формою вдосконалення знань з іноземних мов. Адже  у просторі для гри це дає можливість дітям розкрити себе, подолати бар’єр у спілкуванні з однолітками іноземною мовою. Кушнерук С.М. відвідала конференцію ProCamp в     м. Києві.  Бохенська Е.Ю. і Кушнерук С.М.  були присутні на семінарах-тренінгах  в м. Луцьк. Вони ознайомили нас з планом роботи, проведено майстер клас.

 Бохенська Е.Ю. - учасник тренінгу “Go Camps” з американцями в м. Львів.

Отже, використовуючи Інтернет ресурс ми і наші вихованці є активними учасниками різних міжнародних програм, проектів, конкурсів, олімпіад. Вчителі Пінкевич А.В. і Бохенська Е.Ю. мають власні сайти, де можна ознайомитися з їх роботою і досягненнями. Постійно можна побачити навчальні матеріали, позакласні заходи на сайті «Методичний портал» від «Шкільного світу» (вчителі Бохенська Е.Ю.,  Пінкевич А.В., Ткачук Л.В.)

Учні 11А, 11Б, 9А класів склали ДПА (вчителі Бохенська Е.Ю., Герасимук Т.В.). Радує те, що випускники 11А класу підтвердили і підвищили свої оцінки. Добре  засвоїли програмовий матеріал, володіють функціональними стилями писемного мовлення і читання (вчитель Бохенська Е.Ю.).

Учні 11Б класу засвоїли програмовий матеріал, але недостатньо володіють навичками писемного мовлення (вчитель Герасимук Т.В.).

Відбувся конкурсний відбір в перший гімназійний клас. Учні четвертих класів склали тест з англійської мови (вчитель Герасимук Т.В.). За результатами тестування на високий і достатній рівень написало 20 учнів, на середній і початковий 19 учнів. Типові помилки – неправильне вживання допоміжних дієслів і побудова запитань При підготовці учнів потрібно більшу увагу звертати на граматичні структури і писемне мовлення.

Отже, наше головне завдання полягає у необхідності підвищувати мотивацію до навчання учнів і залучати їх до самостійної дослідницької роботи  на базі комплексного використання інноваційних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій із метою підвищення якості навчання. Учитель перестає бути джерелом інформації. Він виступає посередником, фасилітатором.

             23 квітня у світі святкують Міжнародний день Шекспіра. Наша школа не залишилась осторонь.

Напередодні Дня народження геніального драматурга, 22 квітня учні та вчителі англійської мови провели засідання клубу любителів поезії Шекспіра,

де учні розповідали про біографію Шекспіра, декламували його сонети та висловлювали свої думки щодо його творчості.

Також протягом перерв на коридорі транслювалися мультфільми за мотивами творів Шекспіра. 

 

 

20 березня весь світ святкує Міжнародний день Щастя!

Учасники Євроклубу (вчитель Ткачук Л. В.) не змогли залишитись осторонь.

Так, вони створили у школі "куточок щастя", де кожен міг взяти те, чого йому не вистачає та поділитись чимось з іншими. 

 

 

 

 

                                                                                             

3 березня 2016 року відбувся бінарний захід "Перегук геніїв: Леся Українка та Генрі Гейне" у 8-Б класі. Учні ознайомили присутніх з нелегкою долею, творчим шляхом української поетеси та німецького поета. Школярі емоційно декламували вірші німецькою та українською мовою.

    


 

Підсумок роботи

 методичного обєднання вчителів кафедри іноземних мов (2014-2015)

Голова МО Пінкевич А. В.

Протягом 2014-2015 н.р. вчителі кафедри іноземної мови проводили свою роботу у відповідності з метою підвищення якості освіти і ефективності навчання учнів, розвитку професійної компетентності вчителів. Продовжували діяльність над науково-методичною проблемою: «Використання інноваційних педагогічних технологій на уроках іноземної мови». Члени кафедри обговорили такі теми, як розвиток творчих здібностей учнів через різноманітні форми й методи пізнавальної активності на уроках англійської мови та в позакласній роботі, формування ключових компетентностей молодших школярів при вивченні іноземної мови, формування компетенції з іноземних мов шляхом впровадження інтерактивних технологій, особливості викладання іноземної мови на сучасному етапі.

Проблему МО реалізували через наступні форми роботи: засідання МО, практичні семінари для вчителів іноземних мов ,відкриті уроки,  проведення предметної декади, участь у  науково-практичній конференції «Перші кроки до науки», підготовці учнів до олімпіад. Протягом року члени МО брали  участь в роботі кафедри,  школи. Про результати інформували на засіданні МО, шкільних семінарах, практикумах.

В умовах школи особливого значення набуває формування в учнів лінгвістичних інтересів,  спрямованих на розширення й поглиблення знань,  комунікативних умінь і навичок. Величезну роботу проводять  вчителі в цьому напрямку, особливо з обдарованими дітьми. Наші учні постійно займають призові місця на районних і обласних олімпіадах з англійської мови. Так в цьому навчальному році в районній олімпіаді брали участь учні 8-11 класів. (Тусюк Ірина 8А, вчительБохенська Е. Ю., Корнелюк Ірина 9А вчительПінкевич А.В., Панасюк Юлія 10 А, вчитель Большакова Л.Б., Антонюк Аліна, Орищук Іванна 11А  вчительПінкевич А.В.) Приємно відмітити призерів районної олімпіади: Корнелюк Ірину 9А-I місце, Антонюк Аліну 11А-I місце, Орищук Іванну 11АIII місце.: Корнелюк Ірина зайняла  IIІ місце на обласній олімпіаді, Антонюк Аліна – призер обласної олімпіади (вчитель Пінкевич А.В.) 

Залюбки наші учні беруть участь у позапрограмових всеукраїнських конкурсах «Гринвіч», «Мультитест 2014» (керівники  Бохенська Е.Ю., Пінкевич А.В., Ткачук Л. В. ),мають хороші результати. Учасники і вчителі отримали сертифікати за «Мультитест 2014», а Гончарова Ольга отримала диплом учасника (7А клас, вчитель Бохенська Е.Ю.). Бронзові сертифікати отримали  учні 7А,Б класів за «Гринвіч»,  (вчитель Бохенська Е.Ю.). Решта учнів отримали сертифікати учасників.

Позакласна робота з предмету знайшла своє відображення під час проведення декади іноземної мови 10.03 – 19.03. 2015р.

Така форма за своїм характером являється масовою, так як передбачає участь у ній широкого контингенту учнів, а за своєю структурою являється комплексною, так як містить комплекс різних за змістом та формою заходів, які проводяться в певний період часу і направлені на реалізацію задач комплексного підходу до виховання учнів.

Декада стала своєрідним творчим звітом, формуванням творчих відношень між учнями, вчителями та батьками, які взаємодіяли в процесі підготовки і проведенні декади.

Тематика заходів в рамках декади  була продумана творчою групою вчителів ( Пінкевич А.В., Бохенською Е.Ю., Ткачук Л.В.), обговорена і затверджена на засіданні МО. Завдяки чіткому розподілу обов’язків між вчителями,  заходи пройшли цікаво, пізнавально, доступно, пов’язано з навчальним матеріалом та відповідали віковим особливостям учнів, рівню їх мовної підготовки. Всі члени кафедри приклали максимум зусиль при підготовці різноманітних заходів (відповідно затвердженого плану). Особливо хотілося б відмітити заходи Бохенської Е.Ю. ‘The Golden  Age in the British Painting’(7B,8Aclass),  Пінкевич А.В. ‘Alice in Wonderland ’9A class, Ткачук Л.В. 'Zwölf Monate’ 6A klasse, ‘Happy Women’s Day’, Герасимук Т.В. ‘Three Pigs’3A  class. Діти мали  можливість на практиці застосовувати свої знання, незалежно від їх рівня, та  можливість повірити у свої сили при вивченні іноземної мови, розкрити свої організаторські , креативні та інтелектуальні здібності. Відвідані відкриті заходи свідчать про те, що вчителі на достатньому рівні володіють методикою викладання предмета, виявляють належну професійну компетентність, вдало впроваджують новітні технології, заохочують школярів до самостійних суджень і пізнавальних інтересів, самоосвітньої комунікативної компетентності.

На належному рівні пройшло засідання секції  наукового товариства «Ерудит»( Керівник Ярошук К.Є.).

Учні  підготували змістовні наукові роботи і уміло презентували їх. (11А Орищук Іванна, керівник Пінкевич А.В., 11Б Сидорук Марія,керівникЯрошук К.Є., 11А Вавдіюк Іванна (нім.мова), керівник Ткачук Л.В., 9Б Себестянович Ірина, керівник Герасимук Т.В. , 8А Тусюк Ірина,керівник  Бохенська Е.Ю. Кращі роботи представили на загальношкільну науково - практична конференцію «Перші кроки до науки». 11А Орищук Іванна, керівник Пінкевич А.В., 8А Тусюк Ірина,керівник  Бохенська Е.Ю.

Керівник школи молодого педагога,  вчитель-методист  англійської та німецької мови Бохенська Е.Ю. провела районне заняття. Молоді вчителі відвідали урок англійської мови у 1-В класі (тема «Мої шкільні речі»), позакласний захід «Золота доба британського живопису» (учні 7-Б, 8-А кл.), та майстер-клас «Творче письмо на уроках англійської мови».

Третій рік поспіль працює шкільний  Євроклуб «EUROLIFE» --(керівник Ткачук Л. В.). На заняттях  учні  проводять віртуальні  подорожі  до різних країн Європи,  вивчають життя, звичаї, традиції своїх однолітків.

Проведена виставка стінгазет та інформаційних плакатів "Європа багатолика: єдина, близька, велика!".Проведений благодійний ярмарок. Найбільш активними виявились учні 5-А, 10-А та 6-А класів.

В цьому навчальному році ДПА здавали учні 9А класу ( вчитель Пінкевич А.В.) і 11А,Б класів (вчителі Пінкевич А.В., Ярошук К.Є.). Слід відміти, що всі учні добре засвоїли  програмовим матеріал, володіють функціональними стилями писемного мовлення, мають належний рівень  сформованості мовних навичок. Про це свідчать підтверджені і підвищені рівні.

Постійно виписуємо і опрацьовуємо фахові журнали, зареєстровані в різних соціальних мережах Інтернету. Вчителі Бохенська Е.Ю. , Пінкевич А.В., Ткачук Л.В.  зареєстровані на сайті “ Методичний портал” від “Шкільного світу” www.metodportal.net. Це дає можливість ділитися своїми доробками з іншими колегами і почерпати щось цікаве для себе.

Отже, головне наше завдання -- коригування навчально-виховної роботи для перспективного процесу навчання, його постійного розвитку і самовдосконалення. Основним напрямом у роботі вчителів є комунікативний підхід у вивченні мови. Тож вчителі креативно працюють, використовуючи не тільки класичні методи, а й новітні технології.  Детальніше ознайомитися з нашою роботою можна на сайті школи.

Державна служба якості освіти України
Державна служба якості освіти УкраїниДержавна служба якості освіти України
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2020
    Конструктор сайтів - uCoz