Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.04.2021, 12:03

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

суспільно-гуманітарного циклу

Комісія
 складається з  7 педагогів, із них: 
спеціалістів вищої категорії - 4
спеціалістів І категорії - 2
спеціалістів ІІ категорії
 
Засідання МК
    31.03.2021 року відбулось засідання МК вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін. На ньому було обговорено ряд питань, зокрема зі своїми творчими напрацюваннями в роботі над проблемою "Розвиток емоційного інтелекту на уроках зарубіжної літератури" виступила Власюк Катерина Павлівна. Борзовець Віктор Миколайович у своєму виступі зупинився на найбільш уживаних інтерактивних методах та прийомах роботи, які використовує у своїй діяльності для формування правової культури учнів. Як добирати якісний контент, працюючи над створенням відеоуроків, інформував Михалевич Віктор Андрійович. Значення педагогіки партнерства в освітньому процесі розкрила Тимощенко Любов Леонідівна, закцентувавши увагу  на відмінності партнерської орієнтації від традиційних підходів, дала поради до того, щоб найкраще підготувати себе до моделі партнерства у школі. Також на засіданні була проведена організаційна робота по підготовці технологічної картки уроку.
   В обговоренні даних питань взяли активну участь усі члени МО, робота пройшла в конструктивному руслі та невимушеній атмосфері.
 
 
Підсумки обласного турніру юних істориків

26 березня 2021 року відбувся обласний турнір юних істориків, в якому взяли участь 20 команд із різних громад Волині.

Збірна команда Ратнівської ТГ у складі Чернецької Тетяни (10-В), Гусак Марії (10-Б), Ракубовчук Юлії (10-В), учнів школи-гімназії № 1 ім. В. Газіна смт Ратне, Максимук Єлизавети (10-А), Дудкевич Олени (8-Б), учнів школи № 2 ім. М. Заліпи, вибороли почесне lll місце.

Вітаємо вас, юні історикині, пишаємося вашою наполегливістю і трудолюбивістю!

Нехай це надихає до нових перемог і досягнень!!!

 

May be an image of 5 людей, люди стоять та у приміщенні

Вітаємо призера!
Протягом 23-24 березня у місті Миколаєві у режимі онлайн було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу". Учнівську молодь Волині у заході гідно представила учениця нашої школи-гімназії Семенюк Мілана, ставши призером конкурсу (ІІ місце, напрям - музеї військово-історичного профілю). Юний екскурсовод показала високий рівень володіння матеріалами експозиції, вміння спілкуватися з відвідувачами (слухачами), творчо поєднувати показ і розповідь, чітко, логічно, послідовно презентувати музейну колекцію.
Щиро вітаємо Мілану з перемогою на Всеукраїнському рівні, здобутою своєю наполегливою працею та цілеспрямованістю.
 
May be an image of 1 особа, стоїть, prairie gentian та просто неба
Ділимося досвідом роботи

10.03.21р. вчитель зарубіжної літератури Власюк К. П. провела майстер – клас з теми «Розвиток емоційного інтелекту на уроках зарубіжної літератури». На ньому педагог поділилась особистим досвідом з даного питання, зокрема розказала про цілу низку методичних прийомів та інтерактивних вправ, за допомогою яких можна навчити учнів аналізувати та розуміти як власні емоції, так і літературних персонажів.

         Учасники зустрічі мали можливість не лише ознайомитися з «родзинками» досвіду колеги, а й спробувати виконати деякі імпровізаційні вправи. Серед обговорених прийомів роботи найбільше слухачів  зацікавили "Змішай і поєднай", "Коронна фраза", "Сканер" , "Силуети" та ін.

Дана форма роботи дозволила  кожному з присутніх розвинути та вдосконалити свої знання, набратися безціннного досвіду.

 

 ІІ етап Всеукраїнського конкурсу- захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН України.

Раді привітати юну дослідницю нашої школи, ученицю 10 класу, Гусак Марію, яка захищала наукову роботу "Ратнівчанин Хабовець Михайло Федорович - праведник народів світу" ( секція "Всесвітня історія") . І здобула ІІІ місце! А також її керівника , нашу колегу, Хомік Людмилу Іванівну. (лютий 2021р.)                                                                                                                                                                           

Щиро бажаємо, щоб перший крок у науці і надалі був результативним, надихав на нові звершення та нові креативні ідеї.

Талану та перемог!

May be an image of 1 особа, стоїть та текст «Pacific Ocean hose who a page.»

Наші перемоги

19 лютого 2021 року учні 6-10 класів отримали дипломи Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "Лелека-2020".

Маємо 6 бронзових, 5 срібних і 3 золотих "Лелеки". Дякуємо організаторам конкурсу Хомік Л.І., Борзовцю В.М., Михалевичу В.А. за проведену роботу, учасникам - за інтерес до пізнання історії.

May be an image of 6 людей, люди стоять та у приміщенні May be an image of 2 людини, дитина та люди стоять

Небесній сотні присвячується...

Упродовж 18 -20 лютого 2021р. в нашому закладі освіти відбулись заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню памяті Героїв Небесної Сотні .

        В стінах школи була розміщена виставка плакатів «Час минає… А пам'ять залишається», де була відтворена хроніка подій  кривавих днів. Учні 9,11 -их класів стали учасниками зустрічі з очевидицею Революції Гідності -  Цепух Ларисою Григорівною, яка з хвилюючою щирістю  розповіла про життя майданівців  у ті важкі та болісні дні . Екскурсія до музею Бойової Слави школи учнів 10-их класів була присвячена загиблим  героям Ратнівщини, нашим землякам.  Урок мужності в 11-Б класі «Небесній Сотні присвячується…» заставив кожного згадати тих, хто заради справедливості жертвував собою, у жалобі схилити голови перед їх пам’яттю… Емоційним тлом проведення днів пам’яті стала демонстрація відеороликів «Майдан в піснях». 

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні May be an image of 2 людини, люди стоять та у приміщенні May be an image of у приміщенні  

Вітаємо юного краєзнавця з перемогою.
28 січня 2021 року юний екскурсовод, учениця 9-А класу Семенюк Мілана, довела, що є найкращим музеєзнавцем Волинської області, зайнявши другий рік поспіль І місце у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу" (напрям - музеї військово-історичного профілю).Нехай твої здобутки, Мілано, завжди додають віри у власні сили та надихають на нові звершення. Успіхів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів, задоволення від краєзнавчої діяльності!
 
May be an image of 1 особа, стоїть та їжа
 

28 січня 2021 року. Захід, присвячений Трагедії Шоа (дитячий лекторій).

  

06.01.2021 року відбулось засідання МК вчителів суспільно- гуманітарних дисциплін. На ньому з елементами досвіду з впровадження методів критичного мислення на уроках, зокрема історії, поділилась Хомік Л. І. На ключових уміннях XXI ст. як складовій професійного успіху вчителя зупинилась у своєму виступі Штик С. І. Особливості практичного формування математичної компетентності на уроках зарубіжної літератури виокремила Тимощенко Л. Л.

Усі члени МК активно обмінялися думками про дистанційне навчання, вказали на його переваги та проблеми.

Підсумки засідання МК підвела заступник з навчальної роботи Кошелюк М. В.

   21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи.
Це день, коли сім років тому розпочалась Революція Гідності.
Для вшанування пам'яті загиблих героїв Небесної Сотні та відзначення Дня Гідності у школі зусиллями вчителів ШМК предметів суспільно-гуманітарного циклу були проведені заходи: 
- перегляд відео про Революцію Гідності (Борзовець В.М.);
- виставка тематичних фотографій (Хомік Л.І.);
- урок мужності в 10-ому класі "Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти" (Хомік Л.І.);
- екскурсія в музей Бойової Слави для учнів 11-Б класу "Історію не перепишеш - пам'ять не зітреш" (Борзовець В.М., Тимощенко Л.Л.).
     
 
                                                       8 травня - День пам'яті жертв геноциду кримсько-татарського народу
8 травня 2020 року в нашому закладі освіти було проведено онлайн-уроки  "Депортація кримських татар - трагедія цілого народу", "Чужої біди не буває", онлайн-акцію "Пам'ятаємо, щоб не повторилося ".
 
 
 
30 січня учениця 8-А класу Семенюк Мілана перемогла в обласному турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу" (керівник - Нінічук З.А.).
Юний музеєзнавець показала високу майстерність екскурсовода, творче поєднання демонстрації експозицій музею з розповіддю (напрям "Військово-історичні музеї").
Вітаємо Мілану з перемогою, бажаємо наснаги та успіхів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу, завжди впевнено йти до своєї мети.
 
 
Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії: учня 8-А класу Олексюка Іллю (ІІ місце, вчитель Нінічук З.А.)
та ученицю 9-В класу Гусак Марію (ІІІ місце, вчитель Хомік Л.І.). Бажаємо вам натхнення, подальших успіхів та яскравих перемог.
 
 

Вітаємо учениць 8-А класу Мартинюк Катерину, Семенюк Мілану та Ващук Аліну, членів гуртка "Юні екскурсоводи", 

із зайнятим ІІ місцем в обласному етапі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрям "З попелу забуття").

Бажаємо юним краєзнавцям подальших успіхів та яскравих перемог, задоволення від дослідницької діяльності!

 
14 січня було проведено засідання членів методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін,
під час якого обговорювалися наступні питання: "Сучасний урок у НУШ" (Тимощенко Л.Л.),
"Виховання толерантності школярів на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін" (Хомік Л.І., Михалевич В.А.),
"Використання науково-дослідних методів на уроках правознавства" (Борзовець В.М.)
 
34 учні закладу освіти 29 листопада 2019 року взяли участь у Міжнародній грі зі світової літератури.
Для всіх учасників вона є надзвичайно захопливою і корисною, адже допомагає розширити кругозір.
 
17 жовтня у закладі освіти відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з історії.
 Свої знання з предмету продемонстрували 36 учнів 8-11-их класів.
 
 
Вітаємо членів гуртка "Юні музеєзнавці" - Семенюк Мілану, Мартинюк Катерину та Хвостюк Дарію з перемогою в обласному етапі конкурсу
краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії та боротьби".
Бажаємо вам впевнено йти вперед до нових перемог.

Вітаємо Мартинюк Катерину та Семенюк Мілану, учениць 7-А класу, із зайнятим ІІ місцем в обласному етапі конкурсу

краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна".

Вітаємо юного краєзнавця - ученицю 7-А класу Семенюк Мілану, призера (ІІ місце) І туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу".

Семикласниця достойно перемогла не лише старшокласників, а й студентів коледжу.

 

 

17 жовтня в школі відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Свої знання з предмету продемонстрували 32 учні 8-11-их класів.

 

20 вересня 2018 року відбулося засідання членів методичної комісії суспільно-гуманітарних наук,

на якому було проведено практичне заняття щодо розвитку критичного та творчого мислення школярів
 
 
14 березня 20 учнів 5-7-их класів взяли участь у Міжнародному конкурсі юних істориків "ЛЕЛЕКА-2018" (вч. Хомік Л.І., Нінічук З.А.).
 
 
 
Протягом 19-26.02.2018 року в школі були проведені показові уроки вчителів кафедри суспільно-гуманітарних наук: Штик С.І., Нінічук З.А. та Михалевича В.А.
 
 
Вітаємо команду школи (Тусюк Ірина, Штик Анастасія, Гурич Вікторія, Лук'янюк Тарас, Харлампович Софія)
із зайнятим ІІ місцем у районному турнірі юних істориків (вч. Борзовець В.М., Хомік Л.І., Михалевич В.А.).
 
 
18 жовтня в школі відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови. В ній взяли участь 12 учнів 8-11 класів.
 
17 жовтня в школі відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з історії.
Свої знання з цього предмету продемонстрували 34 учні 7-11-их класів.
 

      З метою відзначення Дня захисника України, 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва в школі були проведені наступні заходи: виставка стінгазет учнів 6-10-их класів «З любов’ю до України» (Нінічук З.А., Хомік Л.І.,Борзовець В.М., Михалевич В.А.), усний журнал «Козацькими стежками» для учнів 3-5-их класів (Борзовець В.М.); перегляд відеофільмів «Бойове мистецтво козаків», «Створення УПА» (Нінічук З.А., Борзовець В.М.).

 

 

 

     27 березня 2017 р. відбулося засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів на тему: "Формування ключових та предметних компетентностей на уроках історії та правознавства". Зокрема: Борзовець В.М. з питання "Формування навичок самостійної продуктивної діяльності при проведенні практичних робіт на уроках історії України в старших класах (за оновленими програмами)"; Михалевич В.А. - "Які ключові та предметні компетентності учнів ми формуємо на уроках історії та правознавства"; Нінічук З.А. - "Вивчення історії рідного краю як одна з форм національно-патріотичного виховання підростаючого покоління".

В обговоренні даних питань взяли активну участь усі члени МО. Підсумки засідання МО підвела  директор Власюк К.П. та керівник МО Тимощенко Л.Л.

21 лютого в школі було проведено інтелектуальну гру "Колесо історії" для учнів 6-х класів (вчитель Хомік Л.І.). Учасники 6-В класу змагалися в складі двох команд - "Історики" і "Археологи", де мали змогу продемонструвати отримані знання з теми "Життя людей за первісних часів"

 

22 лютого 2017 року з учнями 6-11 класів вчитель зарубіжної літератури Катерина Павлівна Власюк провела літературний брейн-ринг "Від А до Я". 

Учні мали змогу перевірити і поглибити свої знання та весело провести час.

   

 22 лютого в школі з учнями 5-А класу проведено виховний захід "Державні та народні символи України" (вчитель історії Нінічук З.А.). Захід сприяв ознайомленню школярів з національними та народними символами України, формуванню національної свідомості та гідності, вихованню поваги до історії, мови, народу та культури української держави.

 

23 лютого 2017 року, в рамках Тижня предметів суспільно-гуманітарного циклу вчитель зарубіжної літератури Тимощенко Л.Л. провела захід "У гостях у казки Андерсена "Квіти маленької Іди"".

П'ятикласники долучились до світлого, доброго, неповторного світу великого казкаря, показали свої творчі здібності.

Тиждень предметів суспільно-гуманітарного циклу завершився круглим столом "А що для мене означає зарубіжна література?". Тут зібрались ті, хто не просто любить читати, а обожнює зарубіжну літературу - учні 6-10 класів, вчителі Власюк К.П., Тимощенко Л.Л., Штик С.І. Відповіді були дуже цікавими, різноманітними.

 

 

   

 

Державна служба якості освіти України
Державна служба якості освіти УкраїниДержавна служба якості освіти України
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2021
    Конструктор сайтів - uCoz