Ратнівська гімназія - предметів естет.циклу
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 05.12.2016, 17:31

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 3
Статистика

предметів естет.циклу

 

Кафедра складається з 9 педагогів:

Спеціалістів вищої категорії – 1

Спеціалістів ІІ категорії – 2

Спеціалістів - 6

 
Аналіз роботи

методичного об’єднання за 2014-2015 н.р.

Чільне місце у формуванні духовного світу людини, розвитку її естетичних почуттів та смаків займають уроки циклу фізичного виховання, трудового навчання, захисту вітчизни. Відомий педагог В.О. Сухомлинський, який надав великого значення естетичному вихованню, писав: «Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння і переживання творів мистецтва, без глибокої потреби діставати насолоду від мистецтва. Без нього важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання є по суті основою емоційної, моральної, естетичної культури». Ці слова залишаються актуальними і сьогодні. І тому вчителі естетичного циклу велику увагу надавали вирішенню проблеми розвитку естетичних смаків школярів.

Протягом навчального року члени МО циклу фізичного виховання, трудового навчання, захисту Вітчизни продовжували працювати над вирішенням проблеми «Розвиток творчих здібностей школярів». За рік було проведено 5 засідань методичного об’єднання.  На кожному засіданні вчителі проводили відкриті уроки а саме: вчитель малювання Петрик Н.А провела у 6-А класі урок на тему «Пейзаж», відкритий урок по фізичному вихованню на тему «Гімнастичні вправи» провів Кіпень Р.М., відкритий урок з трудового навчання у 6-А класі на тему: «Бісероплетіння як вид декоративно-ужиткового мистецтва. Види бісеру орнамент і колорит».

Постійно проводили огляд преси, інформували про нові авторські програми, вивчали передовий педагогічний досвід вчителів-новаторів, ділилися і обмінювалися секретами своєї майстерності. Так, наприклад, усі відкриті уроки кожного члена МО були насичені цікавими формами і методами роботи з дітьми, які позитивно впливали на формування пізнавального інтересу і розвитку їх творчих здібностей.      

Як результат роботи вчителів циклу МО фізичного виховання, трудового навчання, захисту Вітчизни була активна участь дітей, дитячих робіт у різноманітних конкурсах, виставках, олімпіадах,, творчих звітах. . Так, наприклад, вже кілька років підряд наші учні є переможцями і призерами в олімпіадах з трудового навчання. Цей рік не став винятком і Свиридюк Ангеліна ще раз підтвердила, зайнявши третє місце в районній олімпіаді (вчитель – Дарчик Н.П.), а Ковч Віталій зайняв четверте місце (вчитель – Юхимчук О.С.).

Вдало проходять творчі конкурси і концерти, на яких учні нашої школи також займають призові місця. Учениця 11-А класу Андросюк Оксана стала переможцем районного конкурсу «Срібні дзвіночки» і призером обласного конкурсу (ІІІ місце).

Творчі роботи наших учнів активно беруть участь в шкільних, обласних, всеукраїнських конкурсах і виставках, де також мають призові місця. Учениця 9 класу була переможницею районного конкурсу «Святвечір», а учениця 4 класу Горнік Анна і учениця 5 класу Приймачук Вікторія стали активними учасниками конкурсу «Новорічний подарунок» за що були нагороджені грамотами (вчитель – Дарчик Н.П.). Учасники гуртка «Паперопластика» Харлампович Софія і Штик Ліза стали переможцями обласного конкурсу «Люби і знай свій рідний край» (вчитель – Дарчик Н.П.) На спортивних змаганнях з баскетболу наші учні вибороли друге місце, а з легкої атлетики - третє (вчитель – Кіпень Р.М.).

Хочеться також відмітити і проведення тижня циклу фізичного виховання, трудового навчання  і захисту вітчизни, де вчителі і учні нашої школи продемонстрували свої найкращі знання, вміння і навички у творчому проекті «Лялька-мотанка». Проведена виставка-продаж дитячих робіт, присвячена дню вишиванки (вчитель - Рудчик М.В.), а також виставка-конкурс дитячих робіт «Великодня писанка» (вчитель – Петрик Н.П.).

Однак, це ще не повністю розкритий творчий потенціал і можливості як вчителів, так і учнів. Тому, в наступному навчальному році ми будемо продовжувати працювати над проблемою «Розвиток творчих здібностей школярів», старатися досягти набагато кращих результатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2016
    Конструктор сайтів - uCoz