Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 26.09.2020, 11:49

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

предметів естетичного циклу

Комісія складається з 8 педагогів, із них:

спеціалістів І категорії – 4,

спеціалістів ІІ категорії – 3,

спеціаліст 9 озряду - 1.

           

Підсумок роботи методичної комісії вчителів естетичної та фізичної культури, технологій та захисту Вітчизни Голова МК Грицевич О.В. (2019-2020 н.р.)

 

 

Онлайн-конкурс дитячих малюнків

З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводив онлайн-конкурс дитячих малюнків "Країна моїх прав", до якого активно  долучилися і наші учні.

    

  

 

6 березня у нашому закладі освіти відбувся спортивний захід "Cool Games".

Змагання пройшли в дружній, святковій атмосфері, незважаючи на те,

що учні змагалися за перемогу в різних естафетах та рухливих командних іграх.

      

        

 

 Виставка виробів учнів з науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

  

                                                          

 

Вітаємо переможців районного конкурсу української сучасної пісні "Срібні дзвіночки - 2020"

серед учнів закладів освіти району.

І місце - Заєць Софію (середня група);

ІІ місце - Павлючик Діану.

Бажаємо розвивати свої здібності й надалі.

 

Вітаємо Бляшук Мальвіну, ученицю 7-А класу, з зайнятим ІІ місцем (ІІ вікова група)

в обласному конкурсі малюнку "Школа очима дітей, якою вона має бути".

  

 

       

Звіт роботи методичної комісії за 2018-2019 н.р.

План роботи методичної комісії на 2018-2019 н.р..docx

Підсумок роботи методичного об’єднання вчителів естетичної

та фізичної культури, технологій та захисту Вітчизни

Голова МО Грицевич О.В. (2016-2017 н.р.)

 

      Мистецтво має унікальні можливості впливу на людину, тому художньо-естетичне виховання потрібно розглядати як універсальний засіб особистісного розвитку учнів.  Саме тому кожен з вчителів нашого методичного об’єднання працює за таким правилом: «Розвивати творчі  здібності дитини - плекаючи в ній  індивідуальне, самобутнє, спираючись на її природу. Учитель не вчить, а допомагає учневі вчитися, пізнавати себе і світ. Він не виховує, а допомагає шукати себе кращого, не тисне на учня, а створює йому умови для вільного самовизначення, не принижує його, а окрилює! 

      У 2016-2017 навчальному році методичне об’єднання вчителів естетичної та фізичної культури, технологій та захисту Вітчизни працювало над проблемою «Розвиток творчих здібностей школярів на уроках естетичної  і фізичної культури, трудового навчання».

      Аналіз роботи свідчить, що за минулий навчальний рік методична робота була спрямована на підвищення науково-теоретичного та методичного рівня викладання навчальних предметів, посилення уваги до виховної та розвивальної функції навчання, до пошуку його ефективних форм і методів. Приділялась увага розвитку творчого потенціалу учнів на уроках і в позаурочний час. Всі члени методичного об’єднання вільно обирали шлях досягнення визначених цілей, мали індивідуальний стиль роботи та творчо підходили до справи.

Протягом року було проведено 5 методичних засідань, на яких розглядались такі питання:

 • аналіз навчально-виховної роботи за 2015-2016н.р. та завдання на 2016-2017 н.р.;
 • вплив різних видів спорту на  покращення здоров’я підлітка;
 •  обмін досвідом по питанню «Проблемні ситуації на уроках. Як їх уникнути?»;
 • впровадження інноваційних технологій на уроках трудового навчання;
 • ознайомлення з різними методами і формами роботи на уроках;
 • огляд методичної преси, вивчення передового педагогічного досвіду вчителів-новаторів, обмін секретами своєї майстерності та інші.

      Методична робота – проведення уроків, виховних заходів, виставок, конкурсів, змагань, концертів була спрямована на покращення навчально–виховного процесу і розвиток творчих здібностей учнів.

                                                                                                                                        

   В 2016-2017 н.р. успішно пройшла атестацію вчитель трудового навчання Ковч Н.П.,  якій надали другу категорію, вчитель образотворчого мистецтва Грицевич О.В. пройшла курси підвищення кваліфікації вчителів образотворчого мистецтва і художньої культури (інтегрований курс «Мистецтво»).  Вчителі нашої кафедри є активними учасниками семінарів, спортивних змагань, конкурсів. Так, вчитель фізичного виховання Балачук І.В. брала участь в обласних  туристичних змаганнях серед вчителів, вчитель фізичного виховання Кіпень Р.М. неодноразово був суддею районних змагань. Вчителя Грицевич О.В. народжено грамотою відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської РДА як переможця районної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» .

    Значна увага приділяла позакласній роботі з учнями, роботі з обдарованими дітьми. Учні школи брали активну участь і ставали призерами у різноманітних районних і обласних мистецьких, декоративно-прикладних, музичних конкурсах і виставках, олімпіадах та спортивних змаганнях. Так учень 11-А кл. Середюк Б. (вч. Юхимчук О.С.) зайняв ІІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання, в обласних змаганнях з запуску повітряних зміїв учень 8-Б кл. Глушко В.

(вч. Юхимчук О.С.) зайняв ІV місце.  

  Роботи учнів Ковч Н.П. (вч. трудового навчання), Грицевич О.В.

(вч. образотворчого мистецтва)  є учасниками і призерами багатьох районних, обласних і Всеукраїнських конкурсів творчості. Так переможцями районних конкурсів і учасниками обласних є Дордюк С. (6-В кл.) у виставці-конкурсі «Новорічний подарунок», Ващук А. (5-А кл.) у конкурсі «Початково-технічне моделювання», Пономарьова С. (5-Б кл.) у конкурсі «Знай і люби свій  рідний край», колективна робота  учениці  Дарчик А. (3-В кл.) та Дордюк С. (6-Б кл.) у конкурсі «Рятувальники очима дітей» вчитель Ковч Н.П.; Дарчик А. (3-В кл), Лях О. (2-А кл.) у конкурсі «Вода – джерело життя», Грицевич В. (5-А кл.) –ІІІ місце в обласному конкурсі «Ходить сон коло вікон», Ковальчук Д. (6-В кл.) - учасник обласного конкурсу художніх робіт за творами О.Вишні, Грицевич В. (5-А кл.) і Бляшук М. (4-В кл.) – учасники Всеукраїнсього конкурсу шкільних малюнків

«Я маю право» вчитель Грицевич О.В. Цих учнів, відповідно їхніх досягнень, нагороджено грамотам. Музично обдаровані діти мають також хороші результати: Ліщук С. (5-Б кл.)  зайняв І місце в районному конкурсі «Срібні дзвіночки» (молодша група), Павлючик Д. (7-А кл.) – ІІ місце (середня група) і стала учасником обласного    конкурсу, де отримала грамоту за високу виконавську майстерність.

        

Не менш результативно працюють і вчителі фізичного виховання, які   постійно готують дітей до різних спортивних змагань, що приносить хороші результати. Так маємо: Павельчук А (7-Б кл.) - І місце районних змагань з метання м’яча (вч. Балачук І.В.); Сніжко П. (11-А кл.) – І місце районних змагань  з тенісу, ІІІ командне  місце в районних змаганнях з міні-футболу серед НВК І-ІІІ ст., а Кліцука А. (11-А кл.) визнано кращим гравцем і нагороджено грамотою (вч. Павлович Р.М.); ІІІ командне місце районних змагань з баскетболу, І місце обласних змагань з баскетболу збірна команда селища у складі якої учні нашої школи і VІІ місце з 34 команд, цієї ж команди у Всеукраїнських змаганнях з баскетбол (вч. Кіпень Р.М.).  

   Протягом навчального року велика увага приділялась поповненню навчальних кабінетів наочністю, роздатковим, дидактичним матеріалом, поліпшенню естетичного вигляду.  Так, кабінет основ захисту Вітчизни поповнився гарними стендами, кабінет образотворчого мистецтва комп’ютером, запланований   капітальний ремонт  майстерні .

    Підбиваючи підсумки року можна сказати, що багато чого нового і корисного з’явилось у творчому доробку педагогів, адже вони шукали нові форми, методи роботи, підвищували якість навчально-виховного процесу.

У 2017-2018 навчальному році члени МО продовжать працювати над темою   «Розвиток творчих здібностей школярів на уроках естетичної  і фізичної культури, трудового навчання».

Основні завдання, які ставляться перед членами групи:

 • вивчення та впровадження в практику досягнень педагогічного досвіду;
 • вивчення та аналіз програм, методичних розробок, інструкцій, рекомендацій до змісту, форм і методів проведення уроків, позакласної та позашкільної роботи;
 • оволодіння навичками самоаналізу, інноваційними технологіями;
 • поглиблення роботи з обдарованими дітьми.
 

Вітаємо переможця!

Результати шкільного конкурсу плакатів "Молодь обирає здоров'я"

I місце - Ковальчук Дарина, 5-Б

II місце - колективний плакат 7-А класу

III місце - колективний плакат 6-А класу

Персональна виставка учениці 11-А класу Грінчук Вікторії

Фотозвіт місячника естетичного виховання

Вислови про мистецтво

ТОП-10 найдорожчих картин світового мистецтва

Персональна виставка робіт Хвостюк Дарії

Персональна виставка робіт Круш Софії

Персональна виставка робіт Бляшук Мальвіни 

Мистецька газета

Персональна виставка робіт Лях Олександри

 

 

 

 

Державна служба якості освіти України
Державна служба якості освіти УкраїниДержавна служба якості освіти України
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook

 • 2020
  Конструктор сайтів - uCoz