Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 12.08.2020, 01:36

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

МАЙБУТНІЙ ПЕРШОКЛАСНИК

Інформація про зарахування

До 1 -го класу 2020-2021 н.р. зараховано 73 дитини.

1-А клас - 25 учнів;

1-Б клас - 24 учні;

1-В клас - 24 учні.

 

 

До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки!

З 30  квітня  розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік.  Ми пропонуємо для навчання Ваших дітей  дві освітні програми :

типова освітня програма НУШ ;

типова освітня програма науково-педагогічного проекту « Інтелект України».

Подавати документи можна  онлайн  в сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису ( на поштову адресу – ratne1@ukr.net), на порталі  « Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (  SCHOOL.ISUO.ORG) або особисто в школі після послаблення чи припинення карантинних обмежень.

Документи, які необхідно подати в школу:

заява батьків;

копія свідоцтва про народження;

оригінал або копія медичної довідки;

документ, що підтверджує місце проживання.

 Прогнозована кількість 1-х класів у 2020-2021н.р. -   3 класи ( 72 учні)

 

                                                                                   Контактний телефон:

                                                                                       моб. 0674371007

                 

                                              

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Заява для зарахування до класу НУШ 

Заява для зарахування до класу "Інтелект України"

Інформація про закріплену за освітнім закладом територію обслуговування

 

 

 

              Поради психолога

1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили – провини дитини в цьому немає.

3. Привчіть дитину збирати портфель напередодні ввечері. Перевірте, чи незабула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань або розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитись до своїх обов'язків і стане більшзібраною.

4. Проводжаючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без застережень: „Дивись, поводь себе гарно!", „Щоб не було поганих оцінок" та таке інше. У дитинипопереду – важка праця.

5. Обговорюйте з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрічається в школі. Поясніть їхнеобхідність та доцільність.

6. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайтевлаштовувати сварку. Говоріть з дитиною спокійно.

7. На початку навчального року корисно контролювати, як дитина виконує домашні завдання. Перевіряйте, чи правильно вона зрозуміла пройдений матеріал, попросіть її прочитати вголос. У І і II чверті краще це робити щовечора, а в II півріччі контроль можна зменшити до 2-3 разів на тиждень.

8. Перевіряти -  не значить „робити замість" − ніколи не підказуйте дитині готових рішень. Обов'язково перевірте, щоб те, що потрібно було вивчити напам'ять, було вивчено добре: точність виконання завдань – важлива умова успішного навчання. Потрібно також впевнитись, що дитина може застосувати набуті знання на практиці. Для цього їй треба запропонувати виконати кілька вправ.

9. Не забувайте приділяти увагу успішній адаптації дитини в новому колективі. Цікавтеся, як складуються стосунки дитини із однокласниками, чи з`явилися в неї друзі, порадою допомагайтеуникати конфліктів та проблем у спілкуванні.

10. У сім'ї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих з дитиною, єдині вимоги. Усірозходження щодо виховання дитини вирішуйте без неї.

11. З перших днів навчання вимагайте виконання режиму дня дитиною, щоб вона лягала спати в один і той же час. Сон для школярів має першочергове значення. У І чверті дитина повиннаспати не менше 10-11 годин, потім можна скоротити до 9-10 годин.

12. Батькам необхідне терпіння. Ентузіазм перших днів швидко проходить, його місце займаєвтома. Допоможіть дитині зберегти нормальний ритм і не піддайтеся спокусі зробити їй маленькепослаблення

13. Ні в якому разі не ставте ваші стосунки з дитиною в залежність від її успішності. Гарні довірливі стосунки і усвідомлення того, що дитина завжди може розраховувати на Вашу підтримку, допоможуть їй налаштуватися на успіх з початку першого навчального дня.

Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2020
    Конструктор сайтів - uCoz