Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 13.12.2017, 17:57

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

Гурткова робота

Розклад роботи гуртків на І семестр 2017-2018 н.р

 

№ п/п

Назва гуртка

К-сть годин

Класи

К-сть учнів

День

проведення, час

Місце

прове

дення

Керівник

гуртка

1

Живопис

1

4-6кл.

15

Четвер 1515-1615

каб. №23

Грицевич Оксана Віталіївна

2

Театрального мистецтва

 

1

6-9 кл.

15

Вівторок 1520-1620

каб. №44

Штик Світлана Іванівна

3

Юні музеєзнавці

2

6-9 кл.

15

Четвер 1515-1715

Музей

Нінічук Зоряна Анатоліївна

4

Юний акваріуміст

1

5-6 кл.

15

Понеділок 1515-1615

каб. №31

Жолоб Олена Омелянівна

5

Оригамі

2

 

15

Вівторок 1510-1710

каб. №25

Ковч Наталія Павлівна

6

Школа безпеки

2,5

2,5

2

2

10-11 кл

15

15

10

10

Понеділок 1600-1830

Вівторок 1600-1830

Середа 1600-1830

Четвер 1600-1830

 

каб. №2

Старушик Геннадій Григорович

7

Естрадне мистецтво

1

1

 

1-4 кл.

5-10 кл.

 

15

20

П’ятниця 1510-1610

П’ятниця 1615-1715

 

Актова зала

Яскич Наталія Анатоліївна

8

Євроклуб

1

7-8кл.

15

Понеділок 1520-1620

 

каб. №26

Данилюк Юлія Іванівна

9

Мажоретки

2

5-9 кл.

15

Понеділок

1510-1710

 

Актова зала

Яскич Наталія Анатоліївна

10

Хореографія

2

2

2

7-9 кл.

20

Середа 1500-1700

Четвер 1500-1700

П’ятниця 1500-1700

 

Хореографічний клас

Герасимук Тетяна Вадимівна

Гуртки ЦДЮТ

№ п/п

Назва гуртка

К-сть годин

Класи

К-сть учнів

День

проведення, час

Місце

прове

дення

Керівник

гуртка

1

Паперопластика

2

 

 

2

3-7кл

15

Середа 1510-1710

Четвер 1510-1710

каб №25

Ковч Наталія Павлівна

2

МАН «Математика»

2

 

2

9-11 кл

12

Четвер 1510-1710

П’ятниця1600-1800

 

каб №26

Лупійчук Галина Григорівна

3

МАН «Географія»

2

 

2

9-11 кл

12

Середа 1600-1800

П’ятниця 1600-1800

 

Мет.каб.

Кошелюк Марія Василівна

4

МАН«Історія»

2

2

9-11 кл

12

Понеділок 1600-1800

Середа1515-1715

 

каб. №41

Нінічук Зоряна Анатоліївна

5

Повітряні змії

2

 

2

7-9 кл.

15

Вівторок 1510-1710

Середа 1510-1710

Майстерня

Юхимчук Олександр Сергійович

 

Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2017
    Конструктор сайтів - uCoz