Ратнівська гімназія - ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.02.2017, 05:10

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Статистика

ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП

ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП

Орищук Іванна, учениця 11-А класу

2011/12 н. р. - переможець обласної та учасниця Всеукраїнської олімпіад з біології;

2012/13 н. р. -  переможець обласної та учасниця Всеукраїнської олімпіад з географії, призер обл. олімпіади з біології (ІІІ м.),призер обл. (ІІ м.) та Всеукраїнського турніру з біології (ІІІ м.);

2013/14 н. р.– призер обл. олімпіад з географії (ІІ м.) та біології (ІІ м.), призер обласного турніру з біології (ІІ м.);

2014/15 – призер обласного турніру з біології (ІІ м.), призер обл. олімпіад з географії (ІІ м.) та біології (ІІІ м.)

 
Гурський Олександр, учень 11-А класу

2010/11 н. р. – призер обл. олімпіад з математики (ІІІ м.);

2011/12 н. р. – призер обл. олімпіад з математики (ІІІ м.);

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіад з математики (ІІ м.);

2013/14 н. р. – з  економіки (ІІІ м.) та математики (ІІІ м.), з математики ім. М. Кравчука (ІІІ м.), призер обл. (ІІ м.) та Всеукраїнського турніру з математики (ІІІ м.);

2014/15 – призер обласного турніру з математики (ІІ м.), обл. олімпіади з математики (ІІ м.) та з економіки (ІІ м.)

 

Антонюк Аліна, учениця 11-А класу

2013/14 н. р. – переможниця районної та учасниця обласної олімпіади з англійської мови;

2014/15 н. р. – переможниця районної та учасниця обласної олімпіади з англійської мови, призер обл. турніру з біології (ІІ м.)
 
Чернецька Діана, учениця 11-А класу
 
2014/15 н. р. – призер обласних турнірів з математики (ІІ м.) та біології (ІІ м.)
 
Вавдіюк Іванна, учениця 11-А класу
 
2014/15 н. р. – призер обласного турніру з біології (ІІ м.)
 
Сахно Юлія, учениця 11-А класу
 
2014/15 н. р. – призер обласного турніру з географії (ІІ м.)
 

Андросюк Оксана, учениця 11-А класу

2012/2013 н. р. - переможець районного та обласного конкурсу «Срібні дзвіночки», переможець Всеукраїнського конкурсу «Летавчанка збирає друзів»;

2014/15 н. р. - переможець районного та обласного конкурсу «Срібні дзвіночки»

 

Кульбачинський Олександр, учень 11-Б класу
 
2014/15 н. р. – призер обласного турніру з географії (ІІ м.)

 

Юхим Тарас, учень 10-А класу

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіади з математики (ІІ м.)

2013/14 н. р. – призер обл. турніру з математики (ІІ м.)

2014/15 – призер обласних турнірів з математики (ІІ м.) та фізики (ІІІ м.)

 

Макашин Михайло, учень 10-А класу

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіади з біології (ІІІ м.);

2013/14 н. р. – призер обл. турніру з географії (ІІ м.);

2014/15 – призер  обласних турнірів з географії (ІІ м.), біології (ІІ м.), історії (ІІІ м.), Всеукраїнського турніру з географії (ІІІ м.), обл. олімпіади з біології (ІІІ м.)
 

Кіперчук Вадим, учень 10-А класу

2012/13 н. р. – призер обласної олімпіади з географії (ІІ м.);

2013/14 н. р. – переможець районної та учасник обласної олімпіади з географії

 

Заліпа Марія, учениця 10-А класу

2014/15 н. р. – переможець районних та учасник обласних олімпіад з української мови та літератури, російської мови та світової літератури
 
Семенюк Яна, учениця 10-А класу

2014/15 н. р. – призер обласного турніру з георафії, та олімпіади з економіки (ІІІ м.)
 

Федорук Дмитро, учень 9-А класу

2012/13 н. р. – призер обласної олімпіади з математики ім. М.  Кравчука;

2013/14 н. р. – призер обл. олімпіад з фізики (ІІІ м.) та математики (ІІІ м.), призер обл. олімпіади з математики ім. М. Кравчука (ІІ м.);

2014/15 н. р. - призер обл. турніру з математики (ІІ м.), та обл. олімпіади з математики (ІІ м.)

Корнелюк Ірина, учениця 9-А класу

2014/15 н. р. – призер обласної олімпіади з англійської мови (ІІІ м.) та обласних турнірів з географії (ІІ м.) та історії (ІІІ м.)

Чернецька Анастасія, учениця 9-А класу

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіади з математики (ІІІ м.);

2013/14 н. р. – призер обл. олімпіади з математики (ІІІ м.);

2014/15 – призер  обласного турніру з математики (ІІ м.)
 

Михайлевська Тамара, учениця 9-А класу

2010/11 н. р. – призер обл. конкурсу імені П. Яцика (ІІ м.);

2014/15 н. р. – переможець районної олімпіади з української мови та літератури

 

 

Юхим Юлія, учениця 8-А класу

2014/15 н. р. – призер обласного конкурсу "Найкращий читач" (ІІІ м.)

 

Гурич Вікторія, учениця 7-Б класу

2014/15 н. р. – переможець обл. олімпіади з математики, призер обласної олімпіади з математики ім. М.  Кравчука (ІІ м.)

 

Харлампович Софія, учениця 6-А класу

2013/14 н. р. – переможець обл. конкурсу ім. Т. Г. Шевченка;

2014/15 н. р. – призер обл. етапу (ІІ м.) та фінального етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка (ІІ м.), обл. конкурсу ім. П. Яцика (ІІ м.) та обл. конкурсу "Найкращий читач" (ІІ м.)

Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія з питань запобігання насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаціїНаціональна гаряча лінія
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2017
    Конструктор сайтів - uCoz