Ратнівська гімназія - ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 10.12.2016, 00:13

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія ім. В.Газіна" смт Ратне

Меню сайту
Наше опитування
Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 3
Статистика

ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП

ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП

Орищук Іванна, учениця 11-А класу

2011/12 н. р. - переможець обласної та учасниця Всеукраїнської олімпіад з біології;

2012/13 н. р. -  переможець обласної та учасниця Всеукраїнської олімпіад з географії, призер обл. олімпіади з біології (ІІІ м.),призер обл. (ІІ м.) та Всеукраїнського турніру з біології (ІІІ м.);

2013/14 н. р.– призер обл. олімпіад з географії (ІІ м.) та біології (ІІ м.), призер обласного турніру з біології (ІІ м.);

2014/15 – призер обласного турніру з біології (ІІ м.), призер обл. олімпіад з географії (ІІ м.) та біології (ІІІ м.)

 
Гурський Олександр, учень 11-А класу

2010/11 н. р. – призер обл. олімпіад з математики (ІІІ м.);

2011/12 н. р. – призер обл. олімпіад з математики (ІІІ м.);

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіад з математики (ІІ м.);

2013/14 н. р. – з  економіки (ІІІ м.) та математики (ІІІ м.), з математики ім. М. Кравчука (ІІІ м.), призер обл. (ІІ м.) та Всеукраїнського турніру з математики (ІІІ м.);

2014/15 – призер обласного турніру з математики (ІІ м.), обл. олімпіади з математики (ІІ м.) та з економіки (ІІ м.)

 

Антонюк Аліна, учениця 11-А класу

2013/14 н. р. – переможниця районної та учасниця обласної олімпіади з англійської мови;

2014/15 н. р. – переможниця районної та учасниця обласної олімпіади з англійської мови, призер обл. турніру з біології (ІІ м.)
 
Чернецька Діана, учениця 11-А класу
 
2014/15 н. р. – призер обласних турнірів з математики (ІІ м.) та біології (ІІ м.)
 
Вавдіюк Іванна, учениця 11-А класу
 
2014/15 н. р. – призер обласного турніру з біології (ІІ м.)
 
Сахно Юлія, учениця 11-А класу
 
2014/15 н. р. – призер обласного турніру з географії (ІІ м.)
 

Андросюк Оксана, учениця 11-А класу

2012/2013 н. р. - переможець районного та обласного конкурсу «Срібні дзвіночки», переможець Всеукраїнського конкурсу «Летавчанка збирає друзів»;

2014/15 н. р. - переможець районного та обласного конкурсу «Срібні дзвіночки»

 

Кульбачинський Олександр, учень 11-Б класу
 
2014/15 н. р. – призер обласного турніру з географії (ІІ м.)

 

Юхим Тарас, учень 10-А класу

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіади з математики (ІІ м.)

2013/14 н. р. – призер обл. турніру з математики (ІІ м.)

2014/15 – призер обласних турнірів з математики (ІІ м.) та фізики (ІІІ м.)

 

Макашин Михайло, учень 10-А класу

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіади з біології (ІІІ м.);

2013/14 н. р. – призер обл. турніру з географії (ІІ м.);

2014/15 – призер  обласних турнірів з географії (ІІ м.), біології (ІІ м.), історії (ІІІ м.), Всеукраїнського турніру з географії (ІІІ м.), обл. олімпіади з біології (ІІІ м.)
 

Кіперчук Вадим, учень 10-А класу

2012/13 н. р. – призер обласної олімпіади з географії (ІІ м.);

2013/14 н. р. – переможець районної та учасник обласної олімпіади з географії

 

Заліпа Марія, учениця 10-А класу

2014/15 н. р. – переможець районних та учасник обласних олімпіад з української мови та літератури, російської мови та світової літератури
 
Семенюк Яна, учениця 10-А класу

2014/15 н. р. – призер обласного турніру з георафії, та олімпіади з економіки (ІІІ м.)
 

Федорук Дмитро, учень 9-А класу

2012/13 н. р. – призер обласної олімпіади з математики ім. М.  Кравчука;

2013/14 н. р. – призер обл. олімпіад з фізики (ІІІ м.) та математики (ІІІ м.), призер обл. олімпіади з математики ім. М. Кравчука (ІІ м.);

2014/15 н. р. - призер обл. турніру з математики (ІІ м.), та обл. олімпіади з математики (ІІ м.)

Корнелюк Ірина, учениця 9-А класу

2014/15 н. р. – призер обласної олімпіади з англійської мови (ІІІ м.) та обласних турнірів з географії (ІІ м.) та історії (ІІІ м.)

Чернецька Анастасія, учениця 9-А класу

2012/13 н. р. – призер обл. олімпіади з математики (ІІІ м.);

2013/14 н. р. – призер обл. олімпіади з математики (ІІІ м.);

2014/15 – призер  обласного турніру з математики (ІІ м.)
 

Михайлевська Тамара, учениця 9-А класу

2010/11 н. р. – призер обл. конкурсу імені П. Яцика (ІІ м.);

2014/15 н. р. – переможець районної олімпіади з української мови та літератури

 

 

Юхим Юлія, учениця 8-А класу

2014/15 н. р. – призер обласного конкурсу "Найкращий читач" (ІІІ м.)

 

Гурич Вікторія, учениця 7-Б класу

2014/15 н. р. – переможець обл. олімпіади з математики, призер обласної олімпіади з математики ім. М.  Кравчука (ІІ м.)

 

Харлампович Софія, учениця 6-А класу

2013/14 н. р. – переможець обл. конкурсу ім. Т. Г. Шевченка;

2014/15 н. р. – призер обл. етапу (ІІ м.) та фінального етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка (ІІ м.), обл. конкурсу ім. П. Яцика (ІІ м.) та обл. конкурсу "Найкращий читач" (ІІ м.)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • 2016
    Конструктор сайтів - uCoz